Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Arsi - Turecko - Turecká riviéra - Alanya
Arsi
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava, Sliač, Poprad, Košice
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Popis
Príjemný hotel Arsi s priateľskou atmosférou sa nachádza v centre rušného letoviska Alanya. Keykubatová pláž je od hotela vzdialená iba 80 metrov a do centra Alanye s množstvom obchodíkov sa dostanete príjemnou 10-minútovou prechádzkou alebo dolmušom – mestskou dopravou.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, výťah, vonkajší bazén so šmykľavkou, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, pool bar, TV miestnosť, šípky, stolný tenis. Za poplatok: trezor na recepcii, turecké kúpele – hammam, sauna, masáže, biliard, lekár, čistiareň, požičovňa bicyklov, ležadlá a slnečníky na pláži.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprchový kút, WC), sušič na vlasy, SAT-TV, telefón, WiFi, minibar (spoplatnený) a balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie a rozlievané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný rozpis služieb dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:

***: príjemný hotel Arsi, s ústretovým personálom, sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže v centre strediska Alanya. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä pre mladých ľudí a páry.


 


Oficiálna stránka:


http://www.arsiotel.com/
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.