Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 10.10.2018, All inclusive
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60617772
384 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Elysee Hotel
Hotel
Hotel Elysee Hotel
Hotelový slogan
krásny hotel na piesočnato - štrkovej pláži v letovisku Alanya
Prehľad
Poloha:

Hotel je od známej Keykubat pláže oddelený pobrežnou cestou. Živé centrum Alanye s malými kľukatými uličkami, nočným životom a množstvom obchodov je vzdialené cca 1 km, tiež ľahko prístupné taxíkom alebo dolmušom. Slávny hrad s krásnym výhľadom sa nachádza na 2 km dlhej hradnej ceste.Popis:

V rekreačnom komplexe sa náchadza 100 izieb na 6 podlažiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, bezplatné Wi-Fi vo vstupnej hale, hlavná reštaurácia na strešnej terase, mini market, kaderníctvo a TV miestnosť. V záhrade je slnečná terasa, snack bar pri bazéne a bazén. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.Ubytovanie:
Príjemné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou / sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, klimatizáciou (sezónne, samostatne regulovatelné) a balkónom. K dispozícii sú jednolôźkové a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy sa od štandardných dvojlôžkových izieb líšia veľkosťou, zariadením a umiestnením.Šport:

Stolný tenis, šípky, plážový volejbal, bocce, telocvičňa; príležitostná denná a večerná zábava. Za poplatok: procedúry v kúpeloch, sauna, masáže, biliard a vodné športové aktivity od miestnych poskytovateľov a rôzne plážové zariadenia.


Deti:

Detský bazén a detské ihrisko.


Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 09 hod - 23:00 zadarmo, čerstvo vylisované šťavy za poplatok.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK