O nás

MILÍ PRIATELIA CESTOVANIA!

Sme cestovná kancelária založená v roku 1991. Už 25 rokov úspešne uspokojujeme túžby klientov po dobrej dovolenke plnej poznania, relaxu, pohybu, zábavy, všetko podľa priania každého z Vás.

V ponuke ubytovania na Slovensku sa orientujeme najmä na Tatry. Odtiaľ pramení aj náš názov Tatry Mountain Travel LiMiT. V našej ponuke nájdete turistiku, lyžovanie, spoznávanie, exkurzie a výlety po celých Tatrách.

V ponuke máme tiež najlepšie kúpele Slovenska, wellness hotely a aquaparky.

Spolupracujeme s viac ako 40 slovenskými touroperátormi a 20 zahraničnými partnermi a práve u nás najdete širokú ponuku dovoleniek pri mori a poznávacích zájazdov v zahraničí. A počas celého roku Vám ponúkame skvelé LAST MINUTE. Našu kompletnú a aktuálnu online ponuku nájdete tu.

V našej ponuke nechýbajú ani už čoraz obľúbenejšie luxusné plavby loďou, ktoré sme si aj osobne odskúšali.

Pre vášnivých cestovateľov ponúkame aj lacné cestovné lístky po Európe a letenky do celého sveta - aj online.

Nezabúdame ani na seniorov a v našej ponuke sa nájde veľa overených a obľúbených možností SENIOR POBYTOV za zvýhodnené ceny, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Medzi našu stabilnú ponuku patria aj 1- a 2-dňové školské výlety a exkurzie. Deti ZŠ a študenti SŠ získavajú hodnotné vedomosti o Slovensku a našich susedných krajinách  za pomoci interaktívneho vzdelávania.

O našich úspechoch a komplexnosti našej ponuky svedčia nielen ocenenia, ktoré každoročne získavame od popredných slovenských touroperátorov, ale hlavne spokojnosť našich klientov.

A tak sa tešíme na plnenie Vašich cestovateľských prianí.